Nábor 2019

Sbor dobrovolných hasičů Velký Újezd přijímá nové členy do řad mladých hasičů.

Nábor bude probíhat v rámci klasického tréninku v době od 16:00 do 18:00 dne 30.8.2019 před Základní školou na obvyklém tréninkovém místě.
Věkové rozmezí 6 až 15 let.

Kategorie:
Mladší 6 – 11 let
Starší 11 – 15 let

Zameření:
Soutěže, kterých se v požárním sportu zůčastníme – Liga v požárním útoku, celostátní hra Plamen, Olomoucký drak.
Témata, která závodní činnost obsahuje – Hasičská technika, protipožární ochrana, topografické značky, uzlování, první pomoc a nejdůležitejší z toho všeho, práci v kolektivu.

Závodní sezóna:
Z pravidla od konce dubna do konce října. Závody se konají v neděli, ve zvláštních případech v sobotu. Ze zajímavosti jezdíme s dětmi i na noční závody.
Přes prázdniny mají děti od tréninků a závodů klid.

Tréninky jsou pondělí a pátek
Mladší 16:00 – 17:00
Starší 17:00 – 18:00

Mimo sezónu:
Tréninky se konají pouze ve Čtvrtek, a to ve školní tělocvičně, nebo v hasičárně. V tomto období se s dětmi věnujeme přípravě na nadcházející sezónu, ale také s nimi hrajeme různé pohybové hry, nebo v hasičárně společně rozvíjíme tvořivého ducha.

Více informací a odpovědí na vaše otázky se dozvíte na místě konání náboru nebo zavolejte vedoucímu kolektivu na tel. číslo: 604 555 512

SDH Velký Újezd

favico